Fantastyczne suplementy diety od firmy Swanson

2017-08-23
Swanson to renomowana firma znana na rynku zajmująca się produkcją wysokiej jakości suplementów diety. Jednym z nich jest Gymnema Sylvestre, która pomaga w walce z cukrzycą poprzez obniżenie poziomu cukru we krwi, a także wspomaga odchudzanie osób, które walczą o wymarzoną sylwetkę.

Gymnema Sylvestre i jej zastosowanie

Gymnema Sylvestre  - https://evita.sklep.pl/pl/gymnema-sylvestre-400-mg-100-kapsulek.html to nowoczesny suplement diety, który w swoim składzie zawiera wyciąg z rośliny o nazwie gurmar, która naturalnie występuje w Indiach. Gurmar jest bogaty w glikozydy, których głównym zadaniem jest wywołanie homeostazy glukozy we krwi. Ponadto mieszanina ta stymuluje również działanie enzymów biorących udział w spalaniu cukru na drodze zależnej od insuliny. Produkt jest szczególnie polecany wszystkim osobom chorującym na cukrzycę typu 1 oraz 2, ponieważ w połączeniu z insuliną może on w znacznym stopniu pomóc w obniżeniu poziomu cukru we krwi.

Gymnema Sylvestre jako pomoc w odchudzaniu

Gurmar doskonale sprawdza się również jako pomoc dla osób walczących ze zbędnymi kilogramami. Preparat ma właściwości znieczulające kubki smakowe znajdujące się na języku, a więc skutecznie hamuje odczuwanie słodkiego smaku różnych potraw. Ponadto ogranicza również chęć sięgania po słodycze, a także nie pozwala cukrom i węglowodanom przemieniać się w tkankę tłuszczową, Dodatkowo preparat wspiera również redukcję istniejącej już tkanki tłuszczowej oraz przywraca dobre samopoczucie.