Najlepszy suplement diety odchudzającej?

2016-11-05

W dobie szczególnego dbania o swoje ciało oraz kondycję fizyczną, uciekamy się do najróżniejszych sposobów aby być bardziej atrakcyjnymi. Nie od dziś przecież wiadomo, że w zdrowym ciele - zdrowy duch!

Odchudzanie, to proces, który jednym przychodzi z łatwością, innym natomiast wyciska siódme poty. Istnieje mnóstwo diet pozwalających zrzucić kilka kilogramów, jednak czasem warto skupić się również na pojedynczych składnikach, które wplatamy do swojej diety. Jednym z najbardziej zaskakujących produktów, o którym mogłeś nie wiedzieć, jest młody, zielony jęczmień.

Green magma (o tym mowa: http://www.czarymary.pl/p_844249_bio_mlody_jeczmien_green_magma_300g), bo tak brzmi jego pełnoprawna nazwa, jest bogata w błonnik, który odpowiada za wywołanie uczucia sytości. Dodatkowo, zawiera cały szereg minerałów oraz witamin, między innymi witaminy pochodzące z grupy B. Są one odpowiedzialne za przemiany związane z białkami, tłuszczami oraz cukrami w organizmie człowieka. Co za tym idzie, ich niedobór może zahamować proces odchudzania, zatem młody jęczmień idealnie może spełniać się w roli suplementu do diety, dbając o odpowiednią gospodarkę witaminową.

Stosując green magmę, nie można zapomnieć o ćwiczeniach czy odpowiednio dopasowanej diecie. Młody jęczmień stanowi niezwykle skuteczny dodatek do diety, jednak musisz pamiętać, że nie wykona całej pracy za Ciebie!