Innowacyjne soczewki 1 Day Acuvue Define

2016-01-18

Soczewki 1 Day Acuvue Define, produkowane przez prestiżową markę Johnson&Johnson są zupełną nowością na polskim rynku - którą opłaca się przetestować, jeśli wciąż poszukujemy idealnych soczewek kontaktowych. Produkty 1 Day Acuvue Define, jak sama nazwa wskazuje, to soczewki jednodniowe, które musimy wymieniać każdego ranka.

Jest to zarazem ogromna zaleta tego artykułu - mamy wtedy pewność, że sięgamy codziennie po świeże i w 100% czyste artykuły. To również duża oszczędność czasu dla osób, które nie lubią wieczorem zajmować się czyszczeniem i specjalnym przechowywaniem kontaktów. Jest to fajne rozwiązanie dla tych, którzy po soczewki sięgają jedynie od czasu do czasu - na przykład na większą imprezę.

Innowacyjne artykuły Acuvue Define mają za zadanie subtelnie podkreślić naturalny kolor oczu osoby, która je nosi. Rozświetlają i nadają świeżość spojrzeniu, a także doskonale nawilżają. Te soczewki nie wysuszają oka i są bardzo wygodne w noszeniu.

Jak na całkiem nowe produkty na polskim rynku, proponowane są w atrakcyjnych cenach. Bez problemu znajdziemy je zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych oraz w gabinetach okulistycznych. Warto je przetestować i sprawdzić, czy to rozwiązanie zapewni nam komfort.